Sale zajęć dla dzieci są przestronne, kolorowe, wyposażenie dostosowane jest do odpowiednich grup wiekowych, w każdej sali są kąciki do rozwijania zainteresowań dla dzieci, a więc  oprócz kącików czytelniczych są np, kącik muzyvzny, kącik  plastyczny, bądź kącik z przyborami gimnastycznymi.

Czyste, odmalowane ściany, odnowione parkiety, wielokolorowe dywany oraz wymieniona stolarka drzwiowa  powodują, że wnętrza są przyjazne dzieciom i zachęcają do pobytu i zabawy,.

Każda sala, oprócz jednej wyposażona jest w oddzielną toaletę z ubikacją i uwywalkami ułatwiającymi korzystanie dzieciom  w codziennych czynnościach higienicznych.

Warta jest również podkreślenia ostatnia zmiana dokonana w każdej sali przedszkolnej tj, wymiana stolików i krzesełek, które są wielkościowo dostosowane do wzrostu dzieckai i oznaczone innym kolorem.

Doskonale dobrane pomoce dydaktyczne oraz zabawki pozwalają na miłe spędzenie dnia przedszkolnego.

W sali języka angielskiego, gdzie dzieci nie siedzą na krzesełkach tylko na kolorowych poduchach jest wiele plansz i ilustracji, które w wymowny sposób zaznajamiają  pociechy ze słówkami obcojęzycznymi.

Gabinet logopedy i pedagoga też został wyremontowany i wyposażony w gry dydaktyczne i programy komputerowe.

W szatni są nowe szafki dla każdego dziecka, z półkami i wieszaczkami. Na ścianach wyeksponowane są prace plastyczne dzieci z poszczególych grup oraz niezbędne informacje dla rodziców.

Na uwagę zasługuje rówież ogród przedszkolny z urządzeniami dla dzieci oraz mnóstwem zieleni sprzyjającej wypoczynkowi.

Warto nadmienić,że budynek przedszkolny, mimo że wygodny i funkcjonalny nie jest tak bardzo ważny jak nasza przedszkolna społeczność czyli 125 uśmiechniętych, radosnych przedszkolaków, ich rodzice oraz  personel przedszkola.