Z ARCHIWUM 2017/2018
ilustracja

Kibice w pełni

więcej
ilustracja

Festyn rodzinny - dobra zabawa i fajna sprawa

Podczas festynu pożegnaliśmy sześciolatki, które za chwilę rozpoczną naukę w szkole. Tym razem dzieci nie odchodzą same - równoczesne podziękowania i pożegnanie skierowaliśmy do P. Dyrektor, która również kończy swoją ogromną działalność i  jakże ważną pracę w naszym przedszkolu. Dziękujemy za wszystko!!!

więcej
ilustracja

Dzień Dziecka

więcej
ilustracja

Konkurs "Zaśpiewam Ci Mamo"

W Parku Tradycji odbył się coroczny konkurs piosenek z okazji dna Matki. Nasze przedszkole reprezentowała Julia Metodieva z grupy "Biedronek". Nie było to łatwe zadanie samodzielnie zaśpiewać na scenie  z podkładem muzycznym. Julka świetnie sobie poradziła i pięknie wykonała piosenkę pt. "Mama - przyjaciółka".

więcej
ilustracja

Konkurs wiedzy o ruchu drogowym

W Domu Kultury Jordan odbył się coroczny konkurs Wiedzy o Ruchu Drogowym. Reprezentantami naszego przedszkola byli: Mateusz Kandzia i Michał Serdeczny z grupy "Biedronek". Świetnie poradzili sobie z zadaniami teoretycznymi, jak również jazdą na rowerze na terenie miasteczka znajdującego się przy Domu Kultury. Z resztą sami zobaczcie.

więcej
ilustracja

Festiwal Radości

Dziewczynki z grupy "Biedronek" reprezentowały nasze przedszkole na Festiwalu Radości. Podczas imprezy było widać dziecięcą radość, energię i  duże zaangażowanie. Podczas tańca - kankana, wykonywanego wspólnie ze Szkołą nr 3, można było zauważyć ogrom pracy włożony na próbach, talent jak również czerpanie radości i przyjemności z tańca. Wielkie brawa dla dzieci!!! oraz serdeczne podziękowania dla rodziców :-)

więcej
ilustracja

Nowoczesne zajęcia z tablicą interaktywną

"Kto Ty jesteś?

Polak mały..."

Dzięki p. Dyrektor, która zakupiła do przedszkola tablicę interaktywną, dzieci mogły wziąć udział w jakże ważnych dla nas - Polaków zajęciach, przedstawionych w ciekawy i nowoczesny sposób.

więcej
ilustracja

MAJA I PAULINKA W PRZEDSZKOLU NR 18

Maja Głębocka i Paulinka Laskowska wykazały się ogromna wiedzą na temat znajomości  naszego kraju,potrafiły  wymieć najdłuższą rzekę Polski, najwyższe góry, ale również kraje sąsiadujące.  Oprócz tego poznały kilka słów w języku francuskim i zaśpiewały piosenkę po francusku nie tracąc przy tym dobrego humoru i dobrze się bawiąc. Wynikiem uczestnictwa w konkursie były nagrody i dyplomy. SERDECZNIE GRATULUJEMY I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW. 

więcej