Biutletyn Informacji Publicznej

Przedszkole nr 9

ul. Okrężna 17
41-100 Siemianowice Śląskie
tel./fax 32 228 39 39
email: przedszkole9siemianowice1@wp.pl

BIEDRONKIWych. mgr Magdalena Gronkowska
ilustracja
Grupa
BIEDRONKI

Zwykłe zdjęcia zrobione przez zawodowego fotografa

więcej
ilustracja
Grupa
BIEDRONKI

Spotkanie z muzyką

Grupa "Biedronek" uczestniczyła w pierwszym muzycznym spotkaniu - w Centrum Kultury pod hasłem: "Opowieści o instrumentach". Dzieci dowiedziały się czegoś o skrzypcach i fortepianie oraz usłyszały utwory Chopina, Paganiniego, Wieniawskiego i innych kompozytorów.

więcej
ilustracja
Grupa
BIEDRONKI

Towarzyszył nam dziś kolejny, sympatyczny gość

Tym razem odwiedziła nas mama Mateuszka - p. Justyna, która chętnie bawiła się z dziećmi, czytała nam i pomagała w każdej sytuacji, gdy była taka potrzeba.  Dziękujemy za miły, wspólny czas.

więcej
ilustracja
Grupa
BIEDRONKI

Mama Madzi naszym miłym gościem

Bardzo się cieszymy, że kolejny Rodzic był chętny, by do nas przyjść. Zajęcia, chyba ulubione dzieci - sport  to zdrowie i aktywność fizyczna. Z resztą wystarczy obejrzeć zdjęcia:-)               P. Lucynie dziękujemy za miłą współpracę. Czekamy na następnych gości!!!

więcej
ilustracja
Grupa
BIEDRONKI

Biedroneczki z radością realizują zadanie zdrowego żywienia

więcej
ilustracja
Grupa
BIEDRONKI

"O" jak owoce

Tym razem gościliśmy pierwszego odważnego tatę - Zuzi K. Dzieci były pozytywnie zaskoczone, bo to rzadkość w przedszkolu. P. Kamil chętnie bawił się z dziećmi, pomagał w zajęciach i gimnastyce. Dziękujemy za obecność i współpracę.

więcej
ilustracja
Grupa
BIEDRONKI

Owoce - temat smaczny, zdrowy i kolorowy

W naszej grupie był kolejny Rodzic - mama Zuzi Z. Była zabawa     w "sałatkę owocową", aktywne utrwalanie nazw owoców - odróżniania ich od warzyw i plastyka też była.

P. Ewa chętnie brała z nami udział w zajęciach i pomagała nam. Dziękujemy za poświęcony czas.

więcej
ilustracja
Grupa
BIEDRONKI

Był już u nas pierwszy gość - rodzic

Przez cały obecny rok szkolny grupa "Biedroneczek" będzie realizować Przykład Dobrej Praktyki. Dlatego też dziś odwiedził nas pierwszy gość - mama Mai. Tematem zajęć była higiena oraz gimnastyka korekcyjna. Wspólny czas, zabawy i wykonywane zadania przyniosły dużo radości, śmiechu i uśmiechu. Dziękujemy  p. Iwonie za bardzo aktywny i chętny  udział.

więcej