REKRUTACJA DO PRZEDSZKOLA 2018-19 DOKUMENTY DO POBRANIA regulamin rekrutacji w zakładce aktualności "wydarzenia bieżące"


Biutletyn Informacji Publicznej

Przedszkole nr 9

ul. Okrężna 17
41-100 Siemianowice Śląskie
tel./fax 32 228 39 39
email: przedszkole9siemianowice1@wp.pl

WIEWIÓRKIWych. Anna Czerwińska
ilustracja
Grupa
WIEWIÓRKI

Wiewiórki uczestnikami ciekawych doświadczeń

więcej
ilustracja
Grupa
WIEWIÓRKI

Nie ufaj obcym

więcej
ilustracja
Grupa
WIEWIÓRKI

Bezpiecznie wśród zwierząt

Spotkanie ze Strażą Miejską zaowocowało  w utrwalenie zasad bezpiecznego kontaktu ze zwierzętami.

więcej
ilustracja
Grupa
WIEWIÓRKI

Wycieczka do Planetarium Śląskiego

Dzień 11.04.2018 r. przyniósł naszej grupie wiele niezapomnianych wrażeń. Przejazd autobusem 190, spacer do Planetarium Śląskiego połączony z poszukiwaniem wiosny i słuchaniem śpiewu różnorodnych gatunków ptaków, udział w seansie pt. "Przy ulicy Astronomów", wzbogacającym naszą wiedzę o wszechświecie - sferach niebieskich i zjawiskach z nimi związanych, wspólne rozmowy, poczęstunek i wesoły powrót do przedszkola przez park i lasek sprawiły, że ten dzień był bardzo atrakcyjny i wywołał szczery uśmiech na twarzach wszystkich "Wiewiórek".

więcej
ilustracja
Grupa
WIEWIÓRKI

Urodziny Kacpra

więcej
ilustracja
Grupa
WIEWIÓRKI

Wiosenne liczenie

Nadia Komorowska oraz Oliwia Klenczar reprezentowały nasze przedszkole w XIII Konkursie Matematycznym "Wiosenne liczenie". W tym roku motywem przewodnim były ptaki. Dziewczynki rozwiązywały zadania z zakresu liczenia, orientacji przestrzennej, klasyfikacji i miary.

więcej
ilustracja
Grupa
WIEWIÓRKI

Czyżby odwiedził nas Zajączek?

"Są takie święta raz do roku, co budzą życie, budzą czas. Wszystko rozkwita w słońca blasku i wielka radość rośnie w nas!" Życzymy zdrowych i szczęśliwych Świąt Wielkanocnych spędzonych w miłym gronie i wiosennym nastroju...

więcej
ilustracja
Grupa
WIEWIÓRKI

Wyniki konkursu

Konkurs pt. "Roboty przyszłości" cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem. Komisja konkursowa miała bardzo trudny wybór. Spośród 16 prac konkursowych komisja wyłoniła aż sześciu zwycięzców. Główne nagrody powędrowały do: Nadii, Ksawerego, Roberta, Szymona, Bartka i Tymoteusza. Jednak za trud, zaangażowanie, pomysłowosć i kreatywność została nagrodzona każda osoba, która przystąpiła do konkursu.

więcej